Şirketimiz 2017 Yılı İKLİMSA Liyakat Ödülü Almıştır.

İKLİMSA Yetkili Bayii

Yetkili Satış ve Servis

Çağrı Merkezi 474 0 214

Hafta İçi HERGÜN

Hakkımızda

2K Klima

İKLİMSA YETKİLİ Satış ve Servis

Klima, su ısıtma sistemleri ve iklimlendirme cihazlarında İklimsa markası ve güvencesiyle, sizlere en uygun ürünü sunabilmek adına, doğru keşif ve montaj hizmetlerini sunuyoruz. Firmamız ve çalışanları, ev- iş yeri ve tüm yaşam alanlarında, yalıtım sağlayan, enerji tasarrufu sağlayan, ekonomik katkı ve kaliteli kullanım sağlayan ürün sunumu ile ücretsiz keşif hizmeti sağlıyor. Satış öncesi ve sonrası faaliyetlerimizle, tüm müşterilerin memnuniyetini sağlıyor, yaşam alanlarınızı konforlu hale getiriyoruz.

Tamirat, bakım, montaj, nakil ve yer değiştirme işlemlerinde, çevreye zarar vermeden profesyonel şekilde İklimsa servis hizmetlerini sunuyoruz. Klima bakımı ve güvenliği için mevsim bakımları, iç temizlik, motor bakımı, klima gaz dolumu gibi seçeneklerde, yetkili servis ayrıcalıklarını sunuyoruz.

Doğa dostu ve enerji tasarrufu sağlayan İklimsa ürünlerinde her türlü parça ve yedek parça değişikliğinde, orijinal yedek parça değişimi sağlıyoruz. Hem sağlık koşullarınız sağlanması hem de soluduğunuz havanın kalitesi için, klima güvenliğiniz uzman ekiplerimiz tarafından sağlanıyor. 2K Klima servis olarak, yetkili servis güvencesi ve sektördeki tecrübemiz ile İstanbul ve ilçelerinde günün her saati servis sağlıyoruz.

Özel MüşterimizOlun

Sitemize Abone Olun Fırsat ve Kampanyaları Kaçırmayın

24 Hour Emergency Service

İstanbul ve İstanbulun Tüm bölgelerinde profesyonel tecrübe ile hizmet veren firmamız, 15 yıllık deneyim sunuyor. Her bir çalışanımız en az 5 yıl sektörel tecrübe ve uzmanlık ile faaliyet sürdürüyor. İklimsa klima yetkili servisi olarak; iklimlendirme ve soğurma cihazlarında periyodik bakım, onarım ve ürün satış hizmetleri sunuyoruz.

0212 474 0 214

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Cumartesi: 10:00 - 13:00

PAZAR: KAPALI

13 Yıllık Sektör Tecrübesi

Hayatınızı kolaylaştırmak ve sizlere çok daha konforlu yaşam alanları sunmak adına yeni nesil teknolojiler ile tasarlanarak satışa sunulan klimalar, gerekli bakımları yapıldığı takdirde uzun yıllar boyunca sizlere eşlik etmeye devam etmektedir. Günümüz klimaları sunmuş olduğu üstün performansın yanı sıra yüksek oranda enerji tasarrufu sağlaması nedeni ile de önemli avantajlar sağlamaktadır.